KIJKI ZA SPACER - akcja on line

KIJKI ZA SPACER

23 lipca Dniem Włóczykija

zatem

wybierz się na spacer po swojej miejscowości

 

Jak zdobyć kijki?

W terminie do 26 lipca (do końca dnia)

  • pod postem na profilu FB naszej LGD umieść zdjęcie ze spaceru i w polu „Napisz komentarz” wpisz:

Spaceruję …

Oświadczam, że zamieszkuję w gminie: …..

 

Przykład:

Spaceruję po Gorzuchowie.

Oświadczam, że zamieszkuję w gminie: Stolno.

Co powinno zawierać zdjęcie?

Na zdjęciu musi być widoczna spacerująca min. 1 osoba oraz tablica z nazwą miejscowości z obszaru działania LGD „Vistula-Terra Culmensis”. Organizator nie wymaga upubliczniania twarzy lub innych charakterystycznych cech osoby/osób spacerujących.  

Kto otrzyma kijki?

Osoby, które umieszczą swoje zdjęcie pod postem wraz z wymaganym komentarzem, które zamieszkują  teren działania LGD „Vistula-Terra Culmensis” tj. mieszkają na terenie jednej z wiejskich gmin: Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą, Chełmno, Lisewo, Stolno, Płużnica.

Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji miejsca zamieszkania.

Jak zdobyć pakiet gier dla sołectwa?
 
Zaproś znajomych do polubienia opublikowanego przez Ciebie zdjęcia. Zdjęcie z największą liczbą polubień otrzyma pakiet gier, które dedykowane będą dla sołectwa.

Forma przekazania kijków:

LGD kijki przekaże za pośrednictwem Gminnego Koordynatora działającego na terenie każdej z gminy wchodzącej w skład LGD, prześlę pocztą lub przekaże osobiście. W takim celu podczas kontaktu z pracownikami Biura LGD należało będzie podać dokładny adres dostawy. Osoby, które będą chciały odebrać kijki z biura LGD, po uprzednim umówieniu się będą mogły zrobić to osobiście.

Organizator zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia losowania i przekazania kijków  tylko części uczestników. Sytuacja taka będzie miała miejsce w przypadku kiedy liczba nadesłanych zdjęć, przekroczy możliwości organizacyjne Organizatora (Organizator posiada ograniczoną liczbę kijków).

RODO:

Biorąc udział w akcji on line  uczestnicy (ich przedstawiciele) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia Konkursu zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119).

Źródło finansowania:

Kijki zostały zakupione w ramach projektu „Koszty bieżące i animacja Lokalnej Grupy Działania "Vistula-Terra Culmensis - Rozwój przez Tradycję"

 

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie