Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

LGD wspiera swoich Wnioskodawców i Beneficjentów!

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję” organizuje spotkania informacyjne z zakresu PROW 2014-2020/

Zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych osoby, które:

 

  • złożyły wniosek o przyznanie pomocy na operacje w zakresie rozwoju przedsiębiorczości w ramach poddziałanie 19.2 - (wnioski złożone w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD „Vistula-Terra Culmensis”) lub ich reprezentantów tj. osoby, które przygotowywały wniosek lub bezpośrednio w firmie zajmują się realizacją zadania;
  • planują złożyć wniosek o przyznanie pomocy na operacje w zakresie rozwoju przedsiębiorczości na obszarze LGD „Vistula-Terra Culmensis” tj. obszar gmin wiejskich: Chełmno (z wyłączeniem miasta Chełmno), Grudziądz, (z wyłączeniem miasta Grudziądz), Gruta, Lisewo, Łasin, Płużnica, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Stolno, Świecie nad Osą w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD.

 


Celem spotkań informacyjnych jest wyposażenie uczestników spotkania informacyjnego w niezbędną wiedzę, umożliwiającą przygotowanie wniosku o płatność, zasad konkurencyjności wydatków oraz prawidłową interpretacje i wywiązanie się z zobowiązań wynikających z umowy o przyznaniu pomocy i warunków udzielania wsparcia  w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW 2014-2020.

ZGŁOŚ SIĘ od 08.03.2018 r.  za pośrednictwem formularza

- POBIERZ FORMULARZ

Poznaj ZASADY UCZESTNICTWA

- POBIERZ ZASADY

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Wabcz 49
  • 86-212 Stolno
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie