Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

NIEZALEŻNOŚĆ I ROZWÓJ - Forum wymiany dobrych praktyk, 12.12.2019 r.

Zarząd Lokalnej Grupy Działania„Vistula- Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję” serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w forum „NIEZALEŻNOŚĆ i ROZWÓJ – forum wymiany dobrych praktyk”, które odbędzie się 12 grudnia 2019 r. od godz. 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Małym Rudniku (gm. Grudziądz).

Celem forum jest prezentacja dobrych praktyk w zakresie zadań wdrażanych w ramach LSR,  stworzenie platformy do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk  w zakresie kultywowania tradycji   i dziedzictwa kulturowego dla kół gospodyń wiejskich  z obszaru 10 gmin wchodzących w skład LGD, tj. z powiatu grudziądzkiego: gmina Grudziądz, Gruta, Łasin, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Świecie nad Osą,  z obszaru  powiatu chełmińskiego: Chełmno, Lisewo  i Stolno oraz  z obszaru  powiatu wąbrzeskiego: Płużnica.

W trakcie trwania forum czynny będzie Mobilny Punkt Informacyjny nt. Wdrażania LSR, gdzie będzie można uzyskać informacje m.in. nt. możliwości wsparcia w ramach Osi 11 RPO W K-P -  projekty grantowe.

 

Kontakt

  • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
  • Sztynwag 46
  • 86-302 Sztynwag
  • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
  • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie