Kontrast:
Rozmiar czcionki:
A A+ A++
Odstępy:
TAB - Kolejny element
SHIFT + TAB - Poprzedni element
SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
SHIFT + ALT + H - Strona główna
ESC - Anulowanie podpowiedzi
Facebook Lokalnej Grupy Działania ngo kujawsko pomorskie ARMIREuropejski Fundusz Społeczny PROW

SZKOLENIE ABC PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

"Szanowni Państwo, informujemy, iż Lokalna Grupa Działania "Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję" organizuje szkolenie ABC przedsiębiorczości.

 

 

 

ORGANIZATOR:

Lokalna Grupa Działania „Vistula – Terra Culmensis – Rozwój przez Tradycję”, Sztynwag 46, 86-302 Sztynwag.

NAZWA ZADANIA: szkolenia z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej dla osób planujących podjęcie działalności gospodarczej.

CEL ZADANIA: nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

UCZESTNICY ZADANIA: spotkania informacyjne skierowane wyłącznie do  osób fizycznych, pełnoletnich:

 • zamieszkujących (zameldowanie na pobyt stały lub czasowy) obszar LGD „Vistula-Terra Culmensis” obszar gmin wiejskich: Chełmno (z wyłączeniem miasta Chełmno), Grudziądz, (z wyłączeniem miasta Grudziądz), Gruta, Lisewo, Łasin, Płużnica, Radzyń Chełmiński, Rogóźno, Stolno, Świecie nad Osą,
 • planujących założenie działalności gospodarczej,
 • planujących ubieganie się o środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej za pośrednictwem LGD „Vistula-Terra Culmensis”

UWAGA: Ubiegając się o środki za pośrednictwem LGD „Vistula-Terra Culmensis” przyszły Wnioskodawca:

 • nie może podlegać ubezpieczeniu społecznemu rolników w pełnym zakresie, chyba, że planowana do podjęcia działalność gospodarcza sklasyfikowana będzie jako produkcja artykułów spożywczych lub produkcja napojów.
 • nie mógł wykonywać działalności gospodarczej w okresie 2 lat poprzedzających dzień złożenia wniosku  o przyznanie pomocy (LGD planuje przeprowadzenie naboru wniosków na przełomie marca/kwietnia 2017 r.)

FORMA REKRUTACJI: nabór otwarty; forma: formularze rekrutacyjne złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej.

ZASADY REKRUTACJI: zgłoszeń należy dokonywać za pomocą formularza rekrutacyjnego przesłanego na odpowiedni adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie od 20 do 23 lutego do godz. 15:00.

Uwaga!  Formularze przesłane w terminie późniejszym nie będą brane pod uwagę, chyba, że Organizator zadecyduje inaczej.

POBIERZ FORMULARZ REKRUTACYJNY

KRYTERIA REKRUTACJI:

 • poprawność wypełnionych formularzy
 • kolejność zgłoszeń.

Wszystkie pola formularza rekrutacyjnego muszą być wypełnione. Jeżeli jakieś pole nie dotyczy kandydata należy zamieścić taką informację. Niedopuszczalne jest tworzenie nowych kategorii w formularzu rekrutacyjnym. Formularze o zmienionej treści będą odrzucane. Do udziału w szkoleniu w wyniku procesu rekrutacji, zostanie zakwalifikowanych max. 40 uczestników/1 szkolenie (decyduje kolejność zgłoszeń).

TERMIN I MIEJSCE SZKOLEŃ:

 • 28. 02.2017 r. sala OSP, RADZYŃ CHEŁMIŃSKI, ul. Tysiąclecia 17
 • 01.03.2017 r. świetlica wiejska w Stolnie (przy Zespole Szkół nr 1), STOLNO 88
 • 02.03.2017 r. Sala Narad w Urzędzie Gminy Gruta, GRUTA 244
 • wszystkie szkolenia organizowane są w godz. od 08:45 do 15:30.

RODZAJ WSPARCIA: szkolenie. W ramach zadania przewidziany jest poczęstunek: Tak (obiad, bufet kawowy).

WYMAGANIA ŻYWIENIOWE: w przypadku zaplanowanego poczęstunku, prosimy o podanie wymagań żywieniowych, np. danie wegańskie, wegetariańskie.

UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH: w przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania (np. informacje o potrzebie tłumacza języka migowego czy dostosowania sali do potrzeb osób niedosłyszących).

INNE:

 • Udział w zadaniu jest bezpłatny.
 • Organizator nie zwraca kosztów podróży i zakwaterowania.
 • Udział w niniejszym szkoleniu zostanie potwierdzony uzyskaniem zaświadczenia o ukończonym szkoleniu z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Niniejsze zaświadczenie kwalifikowało się będzie do potwierdzenia kwalifikacji i wiedzy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i tym samy do uzyskania punktów w ramach lokalnych kryteriów oceny operacji w zakresie kryterium nr 7 „Wnioskodawca posiada kwalifikację lub doświadczenie zgodne z zakresem: prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania”.

Organizator zobowiązuje się do przestrzegania zapisów Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 ( Dz. U. z 2016 poz. 922). Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do celów organizacyjnych szkolenia, prowadzenia dokumentacji szkoleniowej.  Dane osobowe nie będą przekazywane osobą trzecim.

 

 POBIERZ ZASADY UCZESTNICTWA I REKRUTACJI

 

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”.
Zadanie współfinansowane w jest  ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014-2020

 

 

 

Drukuj

Kontakt

 • Lokalna Grupa Działania „Vistula-Terra Culmensis-Rozwój przez Tradycję”
 • Wabcz 49
 • 86-212 Stolno
 • Telefon: 501-795-541, 695-263-202, 795-761-000
 • E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona korzysta z plików pliki cookie